sonsuzlukta bir mola yeri

Search

Twitter feed

Güneş ve Ay suyu: Suyun enerjisini nasıl yükseltiriz?

imageimage  

Özellikle meme kanseri hastalarının iyileşme sürecinde son derece etkili bir yöntem olan bazı egzersizleri Türkiye’ye getiren Pembeye ve hayata.com’un kurucusu Cengiz Unutmaz uzun süredir suyla ve suyun şifası ile ilgili çalışmalar yapıyor. Medicus curat, natura sanat adlı Facebook’ta bu konuda bir sayfası da olan Cengiz Unutmaz  www.soulsofthemoon.com okurları için Güneş ve Ay suyunu nasıl kullanabileceğimizi, nasıl şifalandırabileceğimizi anlattı…Masaru Emoto’nun Suyun Gizli Mesajı adlı best seller kitabını biliyorsunuzdur. Bilimadamı Emoto su molekülleriyle ilgili çığır acıcı bir deney yapmıştı. Bu deneye göre su moleküllerine ferahlatıcı müzikler dinletildiğinde ya da güzel sözler söylendiğinde su molekülleri açılıyor ve şahane şekiller alıyordu, oysa karanlık müzikler dinletildiğinde ve kötü sözler söylendiğinde su moleküllerinin şekli bozuluyor, büzüşüyorlardı. Emoto bu deney sayesinde bedenimizdeki su ile de aynı şekilde iletişim kuralabileceğini, suyun bir hafızası olabildiğini kanıtlamıştı. O halde, neden Güneş ve Ay gibi en önemli enerji kaynakları ile su arasında ilişki olmasın? Dikkatle okuyalım, evrenin enerjilerinden yararlanalım… 

 

 

Su, canlı organizmalara güneşin atom altı parçacıklarının besleyiciliği (ses ve renk vibrasyonları) ile ay, gezegenler ve yıldızların kozmik enerjisini taşımak için dizayn edilmiştir.  “Küresel Alanların Müziği” olarak da adlandırılabilecek bu etkileri suyumuza bir dereceye kadar kopyalamamız Güneş ve Ay sayesinde mümkündür; öncelikle suyumuzun mümkün olan en iyi şekilde filtre edilmiş olması şartı ile..

 

Güneş Suyu

 

Güneş suyu elde edebilmek için cam bir  konteyneri doğrudan toprağın üzerine bırakmamız gereklidir çünkü yerküremizin yumuşak enerjisinin kuvvetli güneş enerjisini dengelemesi şarttır. Güneşin bulunduğu pozisyon ve kuvvetine göre 10 ile 30 dakika bu işlem için yeterlidir.  Durağan suyun daha fazla güneşte bırakılması enerjisi üzerinde negatif etki yaratır. Bu suyun içilmesi son derece yararlıdır. Bu suyun içilmesi halinde bedenimiz ve ruhumuz ve zihnimiz gökkuşağındaki tüm renk spektrumunun vibrasyonel yani titreşimsel enerjisini kazandırır. Bunun anlamı aslında şudur; suya kuantum dokunuşla dokunmaktasınızdır…

 

Ay Suyu

 

Suyun dolunay gecesi boyunca dışarıda bırakılması ayın dişil enerjisini suya taşır. Dolunayın etkilerinin hayatınızda daha uzun süre kalmasını sağlamak için bu çok güzel bir yoldur. Suyunuzu ayın, yıldızların ve gezegenlerin programlamasını istiyorsanız dolunay olmasa bile bulutsuz açık bir gece seçmelisiniz. Ağzı kapalı, cam yada kil çömlek seçilmeli ve şeklinin yumurta benzeri olması tercih edilmelidir. Cam, ay ve yıldızların ışığının suyun içine işlemesinde etkilidir ve yumurta benzeri yapı ise kozmik frekansları daha verimli toplamaktadır. Konteyneri tüm gece boyunca gökyüzü ışımasını alacak şekilde direkt toprak üzerine yerleştirmeniz gereklidir. Kristal, triskelion ve tensor halkaları kullanılarak enerji yükseltilebilir. Bütün gece bırakılabileceği gibi bulutsuz bir gökyüzünde iki saat ışıma alınması yeterlidir fakat güneş doğmadan su içeri alınmalıdır. Bu suyun içilmesi mevsimsel değişikliklere ve dünyadaki enerji dalgalanmalarına adapte olmayı kolaylaştırmaktadır.

 

Ay suyu birçok antik kültürde sudaki dişil ruhun fiziksel vücuda aktarılması amacı ile kullanılmıştır. Maya , Aztek ve İnka halkının dolunay suyunu ardışık dokuz gün boyunca sabah ilk iş olarak içerek iyileşmenin dokuz ruhu ve evresini onurlandırdığı bilinmektedir.

 

Enerjiyi Yükseltmek

 

Resimde yumurta şeklindeki kil konteyner üzerinde gözüken bakır triskelionun amacı kozmik sinyalleri güçlendirmektir. Altında bulunan granit çanak ise dünya ile bağlantıyı ve enerji girişini kuvvetlendirmektedir. Cam konteynerin ağzında mantar kullanılmasının nedeni suyun nefes almasını sağlamaktır. Etrafındaki tensor halkası kozmik frekansları yükseltir ve ilave olarak triskelion da kullanılabilir.

 (aycan aşkım saroğlu)

 


Loading posts...